Imprezy integracyjne Katowice

Impreza integracyjna

Poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci zorganizować imprezę integracyjną? Potrzebujesz zorganizować event dla większej grupy osób, a nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? A może zwyczajnie nie masz czasu i chciałbyś to zlecić komuś innemu? Nie musisz szukać dalej – profesjonalna ekipa zrobi to za Ciebie.

Niezależnie gdzie chciałbyś zorganizować imprezę – w Katowicach, Pszczynie, Mysłowicach, Rybniku czy innym pobliskim mieście – możesz na nas liczyć! Realizujemy wszystkie pomysły na imprezy, które podsuną nam klienci, dysponujemy również mnóstwem własnych pomysłów. Często w realizacji imprez integracyjnych wykorzystujemy paintball, jako element dodający eventowi atrakcyjności i niezwykłości.

 

Imprezy firmowe

Impreza firmowa

Zależy Ci na zintegrowaniu pracowników firmy? Chciałbyś, żeby nie tylko poznali się, ale też potrafili ze sobą współpracować? Impreza firmowa pozwoli na stworzenie lepszych relacji, zbudowanie zespołu, wprowadzenie działań coachingowych i teamliderskich. Sprawi, że wyjazd Twojej firmy będzie nie tyko relaksem, ale też zaobfituje w efekty pracy.

Rzeczywistość imprez firmowych często opiera się o posiadówki przy trunkach i rozmowy do późnej nocy. Zależy Ci na czymś więcej? Zdaj się na naszą pomoc, a zapewnimy Twoim ludziom masę dobrej zabawy, odrobinę rywalizacji i adrenaliny, wzbudzimy w nich chęć do działania i porządną dawkę motywacji. Czerpiąc z gier integracyjnych oraz wykorzystując elementy paintballa zagwarantujemy wyjazd, o jakim Ci się nawet nie śniło.

Zabawy integracyjne dla firm

Poszukujesz pomysłu na niebanalną imprezę integracyjną dla pracowników swojej firmy? A może zależy Ci na jeszcze lepszej integracji pomiędzy osobami pracującymi w Twojej firmie? Zorganizuj imprezę integracyjną, której tematem przewodnim będzie paintball! Ta dyscyplina sportowa zapewnia nie tylko doskonałą zabawę, ale także pozwoli zbudować pozytywne relacje w Twojej firmie.

Dlaczego właśnie paintball? Ta dyscyplina to nie tylko strzelanie do celu, ale przede wszystkim: – zdrowa rywalizacja, – wspólny wysiłek dla sukcesu, – kreatywne działania – mnóstwo pozytywnej energii! – niezapomniana zabawa.  Zamiast wysyłać pracowników na kolejne nudne szkolenia czy kursy, po prostu pozwól im się wyszaleć! Efekty takich zabaw integracyjnych pojawią się bardzo szybko!

Profesjonalna organizacja i konkursy

Nie wiesz jak zabrać się za przygotowanie imprezy paintballowej? Powierz to nam! Zajmujemy się profesjonalną organizacją eventów paintballowych na Śląsku oraz w całym kraju. Posiadamy mnóstwo wypróbowanych scenariuszy zabaw. Szczególnie uwielbiany jest wariant pt. „Ochrona prezydenta”, gdzie rolę głowy państwa przejmuje dyrektor lub kierownik firmy, a pracownicy dzielą się na dwa zespoły: – terrorystów – ochronę prezydenta

Obok śmiesznych scenariuszy gier paintballowych organizujemy także konkursy z ciekawymi nagrodami. Zawody w strzelaniu do celu? A może zacięta rywalizacja o zdobycie flagi? Proszę bardzo – zapewniamy najwyższą jakość konkursów z paintballem w tle. Masz swój własny pomysł? Zorganizujemy całą zabawę według Twojej wizji!

Ile kosztuję organizacja imprezy w M7K7?

Doskonała zabawa wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów. Zadzwoń do nas a udzielimy Ci informacji na temat naszego cennik dla firm i przekonaj się, jak tanio zorganizujesz dobrą imprezę integracyjną dla pracowników Twojego przedsiębiorstwa.  Nasze atrakcyjne ceny zapewniają wysoki zwrot z inwestycji, w postaci doskonale zintegrowanego zespołu pracowników gotowych do wspólnego działania! 

Opinie o naszych imprezach

Sprawdź opinie