Imprezy okolicznościowe Katowice

Maluch przeszkoda

Zorganizowanie imprezy okolicznościowej to nie lada wyzwanie, nawet dla dobrego gracza na rynku pracy. Festyn firmowy? Impreza integracyjna? Wieczorek tematyczny? A może kilkudniowy wyjazd szkoleniowy? Z naszą pomocą przyjdzie Ci to bajecznie łatwo, a wszyscy uczestnicy będą patrzeć na Ciebie z pełnym uznaniem i wspominać świetne chwile.

Zachęcamy do skorzystania z oferty rozgrywek paintballowych. Gra zespołowa w zaaranżowanej scenerii wojskowej, z ogromną ilością przeszkód i adrenaliny sprawi, iż goście na chwile zapomną o pracy, pozwalając sobie na chwilę pełnego wytchnienia. Klimat imprezy nasycą bunkry, wraki, okopy i liczne barykady, przygotowane specjalnie do celów paintballowych.

Sportowe imprezy w Katowicach

Sportowe imprezy Paintball

Śląsk słynie z organizacji imprez sportowych – maratony i półmaratony, zawody kolarskie, wspinaczka czy pływanie to tylko część wydarzeń, jakie dzieją się w okolicach . A może dodać do tego kolejną rozrywkę?  Pakiet kulek, kombinezon, maska ochraniająca twarz i strój terenowy, odrobina adrenaliny i niezapomniane przeżycia gotowe.

Podczas rozgrywek w pełni dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Gra toczy się na specjalnie przygotowanym terenie, zabezpieczonym i dokładnie wytyczonym. W ofercie naszej firmy mamy kilkanaście miast, między innymi Katowice, Chorzów, Racibórz, Tychy czy Bytom. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług.

Organizacja imprezy okolicznościowej

Z M7K7 zorganizujesz niezapomnianą imprezę okolicznościową z paintballem w roli głównej! Oferujemy unikalne scenariusze zabaw na każdą okazję. Zajmiemy się organizacją każdej imprezy okolicznościowej od podstaw – pomożemy Ci w wyborze miejsca czy zakresu tematycznego wydarzenia, a także zapewnimy profesjonalne doradztwo na każdym etapie. Pomożemy Ci również przy kompletowaniu ekwipunku. 

Organizowanie imprez integracyjnych w klimatach militarnych wymaga nie lada doświadczenia oraz wiedzy. Z każdym kolejnym wydarzeniem które nadzorujemy uczymy się, jak przygotować jeszcze ciekawsze scenariusze zabaw, w taki sposób, by z twarzy uczestników ani na sekundę nie schodził uśmiech!  Wybierz M7K7 – to gwarancja doskonałej zabawy!

Atrakcyjny dodatek i pozytywny impuls dla uczestników!

Masz dość imprez okolicznościowych polegających na siedzeniu za stołem i pochłanianiu hektolitrów alkoholu? Już dziś wyrwij się z tego schematu i weź udział w doskonałej zabawie na świeżym powietrzu!  Mamy mnóstwo pomysłów na zabawy i scenariusze gier paintballowych – gwarantujemy, że uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy przez cały czas.

Paintball to gra zespołowa, wymagająca bliskiej współpracy wszystkich osób biorących w niej udział. Wspólny wysiłek pozwala budować jeszcze lepsze relacje oraz zdecydowanie zacieśnia więzy pomiędzy uczestnikami. Już dziś powierz nam organizację zabawy paintballowej – zobacz naszą ofertę i naładowane pozytywną energią scenariusze wydarzeń, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Ile kosztuje organizacja imprezy okolicznościowej

Uważasz, że paintball to droga rozrywka? Już teraz sprawdź naszą ofertę i cennik! Ceny wydarzeń profesjonalnie zorganizowanych przez M7K7 rozpoczynają się już od 50 złotych za osobę! Oferujemy mnóstwo różnych scenariuszy i wydarzeń podczas imprez dla Twojej firmy – w zależności od stopnia zaawansowania czy ilości czasu.