Kulki paintball

Paintball, ze względu na swoją specyfikę nie jest grą najtańszą, wymaga sprzętu i zabezpieczeń, które na szczęście u nas są zawsze w najniższych cenach. Jednym z najważniejszych elementów podczas gry są kulki do paintball, umożliwiające strzelanie i zafarbowanie trafionego przeciwnika, w celu wyeliminowania go z gry.

Firma m7k7 dokłada wszelkich starań, aby kulki przeznaczane dla graczy, zarówno indywidualnych jak w przypadku gier komercyjnych, były produktami najwyższej jakości, umożliwiającymi bezpieczną grę i dobrą zabawę. Korzystamy z kulek o wysokim standardzie, przetestowanych na naszych markerach, mają sprawdzony tor lotu, celność oraz skuteczność barwienia.

 

bron-pistolety-paintball

Rodzaje kulek do paintballa

Kulki farbujące dzielą się na letnie i zimowe. Letnie, z większą zawartością wody, używane są w temperaturach powyżej 8-10 stopni, zimowe przystosowane są gęstym, niezamarzającym wypełnieniem nawet do mrozów. Dodatkowo kulki podzielić można gatunkowo wg. ich jakości oraz względem przeznaczenia na: rekreacyjne, komercyjne i turniejowe.

Ceny

W przypadku kulek painballowych stwierdzenie, że cena idzie w parze z jakością nie jest na wyrost. Droższe kulki dają mniejsze ryzyko problemów i uszkodzeń, lepszą celność, większy zasięg i rozbijalność, a dzięki temu zwyczajnie – lepszą zabawę. Kulki tanie dają możliwość obniżenia ceny i przyciągnięcia klienta, jednak nierzadko tylko jednorazowo, gdyż oszczędność w tym przypadku nie popłaca.Komentarze

komentarzy