paintball-rysunek

Paintball dla dzieci

Jako nieliczni w Polsce, wychodzimy na przeciw organizowania niesamowitych wrażeń na poligonie dla najmłodszych. Paintball dla dzieci cieszy się coraz większym uznaniem. Gra zespołowa uczy strategii, zwinności, a także radzenia sobie w większej grupie, również w starciu z przeciwnikiem. Jest to doskonała zabawa dla najmłodszych, a także integracja dla całej klasy.

Naszymi najmłodszymi klientami jest podstawówka, a także szkoły gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Dlatego uważamy, że paintball jest świetnym pomysłem na wyjście klasowe. Zamiast uciekać z lekcji podczas dnia wagarowicza, lepiej zorganizować wspólne wyjście. Świetna zabawa jest gwarantowana. Oczywiście nasza oferta skierowana jest także do innych grup wiekowych.

Szkoły średnie i Gimnazja

Na naszym poligonie gościmy także uczniów z gimnazjum oraz liceum. Zauważamy u nich bardziej rozbudowane strategie, jak i również oferujemy nieco inny sprzęt, niż dla najmłodszych. Teraz młodzież może spędzać swój wolny czas zupełnie inaczej, niż tylko przed monitorem komputera lub innych urządzeń mobilnych. Opanowanie strategi w rzeczywistych warunkach jest zdecydowanie ciekawsze i dające więcej satysfakcji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do prawdziwego, drużynowego starcia na poligonie. Masz okazję się przekonać czy dobrze radzisz sobie podczas ataku, a także czy jesteś bardziej przebiegły niż przeciwnik. Zapraszamy wszystkie dzieci i nastolatków do zabawy z takich terenów jak całe województwo śląskie, a w szczególności miast takich jak Chorzów oraz Gliwice.