Paintball w Chorzowie

Paintball to nie tylko dobra zabawa dla dużych i małych. To nie tylko bieganie po polach, lasach i koszarach, z kulkami w ręku i celowanie nimi w innych śmigających uczestników. To zdecydowanie więcej – możliwość nieopisanego relaksu, rozładowania negatywnych emocji, rywalizacji z bliskimi czy też znajomymi z pracy.

paintball-chorzow
Dobrze przygotowana oferta imprez paintballowych w Chorzowie to atrakcja zarówno dla młodego, jak też i starszego pokolenia. Strzelanie połączone z bieganiem po koszarach i kryciem się we wszelkiego rodzaju kryjówkach daje możliwości zadbania o maksymalny poziom rozrywki. A to wszystko już dostępne w Chorzowie!

Oferta M7K7

M7k7, profesjonalna firma zajmująca się organizacją eventów na najwyższym możliwym poziomie przygotowała specjalną ofertę dla klientów z Chorzowa. Już dzisiaj dobra zabawa możliwa jest także tutaj. M7K7 zaprasza na całoroczne paintballowe szaleństwo na świetnie przygotowanym polu, wraz z profesjonalną obsługą

Oferta specjalna

Ze względu na rozwój formy i poszerzanie działalności oferujemy Państwu coraz większy zasięg naszych usług. Oferta specjalna usług paintballowych w Chorzowie obejmuje organizację rywalizacji i kulkowego boju oraz opiekę nad jej profesjonalnym przebiegiem. Oferujemy specjalne, promocyjne ceny. Zapraszamy!