Paintball w Gliwicach

Firma m7k7 organizuje rozgrywki paintballowe dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych na przestrzeni śląskiej, także w Gliwicach. Zajmujemy się również przygotowywaniem i pełną obsługą imprez integracyjnych i firmowych, wieczorów kawalerskich lub panieńskich z wykorzystaniem gry paintballowej.

Na życzenie klienta dostosowujemy się do oczekiwań, tworząc zwariowane scenariusze gry, dopasowując realizację strzelania kulkami do oczekiwań odbiorców. Dysponujemy świetnie zorganizowanym i różnorodnym polem gry, które nie zanudzi nawet tych, którzy na paintballu pozjadali już zęby. Praktyczne kombinezony i wygodne maski, które oferujemy graczom pozwolą na udoskonalenie atrakcyjnej oferty zabawy.

Okolice Gliwic

Gliwice - Stare miastoNie mieszkasz bezpośrednio w Gliwicach, tylko w pobliżu? Dla nas to żaden problem. Zorganizujemy świetną zabawę paintballową nie tylko dla mieszkańców Gliwic ale także ich okolic. Knurów, Sośnicowice, Kotlarnia, Przyszowice, Rudziniec, Mikołów czy Wieszowa, to tylko nieliczne z okolicznych miast, które zapraszamy do wspólnej zabawy.

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie oferty ciekawej i oryginalnej rozrywki mieszkańcom Gliwic i okolic. Dbamy o to, by zachowywać pełne bezpieczeństwo podczas gry w paintball, gwarantując wszystkie środki bezpieczeństwa, profesjonalny sprzęt i zabezpieczenia. Markery i kulki, których używamy posiadają atesty.

Dla dzieci i dorosłych

Paintball to zabawa nie tylko dla dorosłych, ale dla całej rodziny. Coraz częściej przyjeżdżają do nas rodzice z dziećmi, rodzeństwem czy kuzynostwem, by wspólnie z bliskimi przeżyć chwile dobrej zabawy. Gwarantujemy odzież ochronną i profesjonalne przeszkolenie z użycia sprzętu zarówno dla dorosłych jak i dzieci.