Paintball w Pszczynie i okolicy

Jedną z najnowszych atrakcji sportowo-rekreacyjnych dostępnych w Pszczynie i okolicy jest zabawa w Paintball. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dobrze wyposażone pole, z licznymi atrakcjami i nierównościami terenu, miejscami doskonałymi do ukrycia oraz dużymi możliwościami kamuflażowymi. Wiedziemy prym wśród śląskich organizatorów paintballa, przygotowując najlepsze i najbardziej polecane imprezy.

Gra prowadzona jest według wybranego scenariusza, dostosowanego do ilości osób, ich wieku, doświadczenia w grze w paintball a także możliwości czasowych i kondycyjno-fizycznych. Nie używamy standardowych rozwiązań, ale dopasowujemy scenariusze tak, aby program i stopień trudności odpowiadał uczestnikom, zachęcając ich do powrotu a nie zniechęcając.

Specjalna oferta dla mieszkanców

Dla mieszkańców Pszczyny i okolic organizujemy profesjonalną i bezpieczną zabawę w paintball. Przed rozpoczęciem gry wszyscy uczestnicy przechodzą instruktaż dotyczący zasad zachowania bezpieczeństwa, używania markerów i kulek a także poruszania się po polu. Jest to gwarancją świetnej gry bez jakichkolwiek obaw.

pszczyna pałac