Paintball w Sosnowcu

3Paintball w okolicach Sosnowca to świetna zabawa dla tych, którymi nie wystarcza już jazda na rowerze czy spędzanie czasu przed telewizyjną konsolą. Widząc ogromne zapotrzebowanie rynku na wyższy poziom atrakcji, dostarczający nie tylko rozrywki, ale też masy wrażeń, adrenaliny, odpoczynku czy nowej energii wychodzimy z ofertą gier paintballowych.

Naszą misją jest, by cały obszar śląski, na czele z Sosnowcem poczuł frajdę strzelania z markerów kolorowymi kulkami z farby, zrozumiał radość potu na czole pojawiającego się w wyniku wystrzału adrenaliny a także zdecydował się na aktywną formę spędzania wolnego czasu, dbając o swoją formę, kondycję oraz samopoczucie.

Oferta M7K7

Firma M7k7 proponuje świetną zabawę, przygotowaną z pełnym profesjonalizmem w bardzo atrakcyjnych cenach. Organizujemy niezapomniane wyprawy w świat walki, strzelania, świszczących kul i okopów. Odtwarzamy historię, która miała prawo się zdarzyć, a dzieje się tu i teraz, właśnie za waszą sprawą i na waszych oczach.

Informacje

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo imprezy, dobierając scenariusz adekwatnie do uczestników i ich możliwości. Oferujemy pełne umundurowanie – kombinezon, maskę, markery i kulki, które zagwarantują dobrze przeprowadzoną grę. Paintball to nie tylko gra – to widowisko, które najlepiej obserwować z pozycji uczestnika. Spróbuj!