Wieczory kawalerskie i panieńskie Katowice

Imprezy integracyjne - Paintball

Wieczory kawalerskie to zazwyczaj oklepane wyjścia do klubów, połączone z lejącym się strumieniami alkoholem? Urozmaić to. Dzisiaj wieczór kawalerski może się wiązać z niezapomnianymi przeżyciami, fenomenalnymi zdjęciami i tematem do wspomnień przez bardzo długi czas. Jak zorganizować takie niepowtarzalne wydarzenie?

Militarny klimat, odrobina farby i masa męskiego sportu? Tak, paintball to odpowiedź idealna, gwarancja dobrej zabawy, zmęczenia, porządnej dawki rywalizacji i szaleństwa. Gdzie? Niemalże gdzie zechcesz. Niezależnie czy będą to Katowice, czy Chorzów, Bytom, Gliwice czy Oświęcim – zorganizujemy Ci wieczór, o jakim nawet nie śniłeś. Takiej przygody Pan Młody nigdy nie zapomni, a wszyscy obecni będą ją wspominać jeszcze bardzo długo.

Wieczory panieńskie

Dobra zabawa na wieczór Panieński

Paintball to jednak nie tylko wieczory kawalerskie. Coraz więcej kobiet poszukuje silnych wrażeń, doznań i porządnej dawki adrenaliny. Zamiast wciskać się w sukienki i szpilki, sięgają po coś, co zapamiętają na dłużej, coś co zagwarantuje im niecodzienną atrakcję. Dzisiejsza kobieta jest wyzwolona – dajmy jej więc coś na miarę oczekiwań.

Zdarzają się już wieczory panieńskie i kawalerskie łączone, kiedy to grono kobiet i mężczyzn bawi się, czasem też poznaje, we wspólnym gronie. Zdecydowaną większością są jednak imprezy jednopłciowe, traktowane jako ostatnie chwile swobody. Nie ma problemu – nie chcesz natknąć się na „swoją” grupę mężczyzn? Możesz nawet pomyśleć o innym mieście – Bieruń, Pszczyna czy Jastrzębie Zdrój czekają na Ciebie i gwarantują świetną zabawę.

Masa pomysłów na wieczór kawalerski

Organizujesz wieczór kawalerski i poszukujesz nietypowego pomysłu? Wybierz paintball! To prawdziwie męska rozrywka która pozostawi mnóstwo doskonałych wspomnień na całe życie. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam – przyszły pan młody będzie Ci na pewno wdzięczny za zorganizowanie wieczoru w naprawdę ciekawy sposób.

Paintball to nie tylko strzelanina, ale przede wszystkim morze pozytywnej energii! Ogromna dawka adrenaliny, przyprawiona szczyptą rywalizacji oraz szaleństwa będzie dla pana młodego idealnym sposobem na spędzenie tych ostatnich chwil wolności, a dla reszty uczestników okazją do doskonałej zabawy. I pamiętaj – przyszła żona Twojego kumpla na pewno nie obrazi za paintball! :)

Zabawa i zadania w plenerze

Paintball w plenerze na Śląsku to oryginalny pomysł na wieczór kawalerski. To typowo męski sport – duch współzawodnictwa, połączony z ogromną ilością emocji i doskonałej zabawy sprawią, że to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Już teraz sprawdź naszą listę kilku zupełnie różnych scenariuszy zabaw!

Opracowaliśmy ogromną liczbę różnych scenariuszy zabawy w plenerze, a poniżej przedstawiamy najbardziej popularne z nich. 1. Ochrona kawalera. Dwie drużyny – członkowie jednej z nich będą ochroniarzami, a drugiej – terrorystami chcącymi go porwać! 2. Oblężenie. Jedna drużyna broni twierdzy, a druga atakuje!3. Zdobycie flagi. Dzielimy grupę na dwie lub więcej drużyn – wygrywa ta, która pierwsza zdobędzie flagę!To tylko niektóre nasze pomysły na wieczór kawalerski!

Organizacja po naszej stronie!

Nie wiesz jak zorganizować ostatnie chwile wolności kawalerowi? Zrobimy to za Ciebie! Zapewniamy kompleksową organizację wieczorów kawalerskich z grą w paintball jako centralny punkt całego wydarzeniu. Zorganizujemy całą zabawę od początku – Ty nie musisz już o nic się martwić! Po prostu podaj nam liczbę osób oraz proponowane miejsce zabawy, a my zajmiemy się całą resztą.

Opinie o wieczorach

Nie wiesz czy warto skorzystać z naszej oferty? Przeczytaj opinie osób, które już to zrobiły! „Dziękuję ekipie M7K7 za wspaniałą organizację wieczoru kawalerskiego mojego brata! Zabawa była naprawdę przednia!” (Andrzej, Katowice) „Wieczory kawalerskie w Waszym wykonaniu są po prostu genialne. Dziękuję za pomoc!” (Krzysiek, Gliwice) „Nie spodziewałem się, że paintball będzie aż tak dobrym pomysłem na wieczór kawalerski” (Michał, Kraków)

Cennik, czyli ile kosztuję organizacja?

Chcesz zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński, nie przepłacając przy tym? Zadzwoń a przedstawimy Ci nasz atrakcyjny cennik – doskonała zabawa i najwyższa jakość obsługi w cenie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami oraz podasz liczbę osób uczestniczących w zabawie, a my szybko przygotujemy idealną ofertę organizacji ostatnich chwil wolności!